New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

Bakıma Muhtaç insanlara side elinizi uzatın (Zafer KESİM)!!!!!!!!! 

AnelTech, AnelSis, Anel Taahhüt, AnelMarin’i grup şirketleri, Plastikkart, Innova ve AnelMak’ı da iştirak şirketleri olarak bünyesinde barındıran ANEL Grup, kimsesiz ve bakıma muhtaç çocukların her türlü bakımını üstlenmek ve eğitimlerini sonunda kadar desteklemek, ayrıca bakıma muhtaç yaşlılara hizmet verme amaçlı, “Çelikel Vakfı” vakıfını kurdu.

Anel Grup, bugüne kadar Yakacık Çocuk Esirgeme Kurumu, Samandıra Yetiştirme Yurdu, Türk Eğitim Vakfı ve Çağdaş Yaşamı Destekleme derneklerinde yüzlerce öğrencinin eğitimlerine destek verdi. Şirket ayrıca birçok ilk-orta öğretim kurumuna ekonomik katkılarını sürdürüyor. Şirketin yeni projesi olan “Çelikel Vakfı” ilk aşamada bakıma muhtaç ve kimsesiz 100 çocuğun bakım ve eğitimlerini, ayrıca yaklaşık 40 yaşlının da bakımını üstlenmeyi hedefliyor.

Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Çelikel konuyla ilgili açıklamasında, Anel’in iş faaliyetleri dışında sosyal sorumluluk bilinciyle de eğitim, kültür, sağlık ve bilimsel araştırma-geliştirme alanlarındaki çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Her yaştaki bireylerin toplumsal ve ekonomik hayata katılımını sağlayarak üretkenliklerini destekleme arzusu içinde olduklarını anlatan Çelikel, vakfın bu ilkeler doğrultusunda çalışmalar içinde olacağını belirtti.

Vakfın kuruluş aşamasını tamamladığını, hizmet binasını da yıl sonunda bitirmeyi, 2008 yılı başında faaliyete başlamayı planladıklarını vurgulayan Rıdvan Çelikel şunları söyledi:  “Hedefimiz, ilk etapta kimsesiz ve bakıma muhtaç 100 çocuğun bakımlarını üstlenmek, eğitimlerini sonuna kadar sürdürmelerini sağlamak ve bu çocuklarımızı üretime katkı sağlayan bireyler olarak topluma kazandırmak. Çok yakında 100 çocuğumuz olacak. Bu sayı önümüzdeki süreçte kademeli olarak artacak. Bakmaya başladığımız çocuklarımızın eğitimlerini sonuna kadar destekleyeceğiz. Bunun yanında da yaklaşık 40 bakıma muhtaç yaşlıya hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bunlar, bizim iş dışındaki hayallerimizdi. Şimdi ise 100 çocuğu, nasıl bin çocuğa çıkartabiliriz. Daha fazla yaşlıya nasıl bakabiliriz. Bu  çalışmalar üzerinde ilerliyoruz.”

Göndere :  Zafer(Bülent)KESİM |Tarih:12.03.2007 
Bu haber 2209'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1

BUGÜN DOĞANLAR

ALİ ENGİN

ismail kara

New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI