New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

İşte Artvin'in vergi rekortmenleri 

2006 yılı kazançları için bu yıl Mart ayında beyanname veren gelir vergisi mükelleflerinden Artvin genelindeki sıralamada ilk 100'e giren vergi mükellefleri Defterdarlık tarafından açıklandı. Tahakkuk eden 100 bin 19, 87 ytl ile il birinciliğini Arhavi'den müteahhit Enver Zeki Yıldızcan elde etti. Artvin'den petrol bayisi Adnan Bibinoğlu, ödeyeceği 77 bin 526,52 ytl ile ikinci Arhavi'den Eczacı Umut Çorbacıoğlu ise, 73 bin 703,92 ytl ile üçüncü oldu.

Gelir vergisinde bu yıl da eczacılar yine ilk sıralarda yer aldı. İlk on içine giren gelir vergisi mükellefinin 4'ü eczacı. İlk 10 sırada yerelan diğer mükellefler ise şunlar: Yüksel Büyüklü (Arhavi), İsmet Güven (Artvin), Hopa'dan ismi açıklamak istemeyen işletmeci, Artvin'den eczacı Serap Demirci, Noter Yavuz Sezgin (Hopa), Eczacı Nursal Bülbül (Artvin), Artvin'den Eczacı Selma Güven Defterdarlık Gelir Müdürlüğü verilerine göre, Artvin'de 4 bin 242 gelir vergisi beyannamesine alındı. 18 milyon 964 bin 950,74 ytl beyan edilen matrah üzerinden toplam 4 milyon 52 bin 468,52 ytl'lik gelir vergisi tahakkuk ettirildi.

Diğer yandan 2006 yılı vergilendirme döneminde Gerçek Gelir Vergisi (GMSİ) rekortmeni ise, 15 bin 798,88 ytl ile Hopa'dan Hüseyin Terzi birinci, 8 bin 434,97 ytl ile Arhavi'den Kemal Surat ikinci, 7 bin 87,38 ytl ile Hopa'dan Osman Terzi üçüncü oldu.

Kent Haber AA
Zafer KESİM

Göndere :  ZAFER KESİM |Tarih:10.04.2007 
Bu haber 2563'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

vergi veren artışı


  vergi veren vatandaşlarımızın bölgede artması ve kazaçlarının yükselmesi demek o bölgede yatırımın artması ve işsizliğin azalmasının bir göstergesidir.Tüm yatırımcı hemşerilerimize bol kazançlar dilerim ,daha nice yatırımlara vesile olsunlar,saygılarımla.
    Metin ADAŞ 11/07/2007
METİN ADAŞ


vergi veren artışı


  vergi veren vatandaşlarımızın bölgede artması ve kazaçlarının yükselmesi demek o bölgede yatırımın artması ve işsizliğin azalmasının bir göstergesidir.Tüm yatırımcı heşerilerimize bol kazançlar temenni ederim,saygılarımla.
    Metin ADAŞ 11/07/2007
METİN ADAŞ


 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1

BUGÜN DOĞANLAR

ALİ ENGİN

ismail kara

New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI