New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

 



  Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

İşte CHP adaylarının tam listesi  

İşte CHP'nin milletvekili adaylarının tam listesi... Birçok miletvekili aday olamadı...

ADANA 01 NEVİNGAYE ERBATUR
ADANA 02 MUSTAFA VURAL
ADANA 03 HULUSİ GÜVEL
ADANA 04 TACİDAR SEYHAN
ADANA 05 YILDIRAY ARIKAN
ADANA 06 UĞUR AKSÖZ
ADANA 07 ZÜLFİKAR DENİZ
ADANA 08 MEMET TURAN ÖZER
ADANA 09 MEKİN ŞAHİN
ADANA 10 AYHAN BARUT
ADANA 11 TURGAY DEVELİ
ADANA 12 AHMET SARI
ADANA 13 GÜRSEL DİLİÇIKIK
ADANA 14 ZAFER ŞAHİN


ADIYAMAN 01 ŞEVKET KÖSE
ADIYAMAN 02 MEHMET SELÇUK TABAK
ADIYAMAN 03 ALİ AĞCA
ADIYAMAN 04 MUSTAFA FIRAT
ADIYAMAN 05 MUSTAFA ASLAN


AFYON 01 HALİL ÜNLÜTEPE
AFYON 02 İSMET GÜLER
AFYON 03 ŞERİF CEYLAN
AFYON 04 KEMAL ŞEN
AFYON 05 VELİ CENGİZ
AFYON 06 ADNAN ÇELİK
AFYON 07 AHMET KAMİLOĞLU


AĞRI 01 AHMET KAYA
AĞRI 02 SAVCİ SAYAN
AĞRI 03 EROL SAMİ SARAYHANOĞLU
AĞRI 04 FEHMİ AYDIN
AĞRI 05 FIRAT ÖZBİLGİ

AKSARAY 01 AHMET NECDET PAMİR
AKSARAY 02 ÇİĞDEM AKBULUT YELMER
AKSARAY 03 İSMAİL HAKKI AÇIKALIN
AKSARAY 04 YUNUS YILDIZ

AMASYA 01 HÜSEYİN ÜNSAL
AMASYA 02 SEDAT ULUSOY
AMASYA 03 CİHAN SANCAK

ANKARA-1 01 ÖNDER SAV
ANKARA-1 02 EŞREF ERDEM
ANKARA-1 03 MEHMET EMREHAN HALICI
ANKARA-1 04 NESRİN BAYTOK
ANKARA-1 05 HAKKI SUHA OKAY
ANKARA-1 06 LEVENT GÖK
ANKARA-1 07 VELİ GÜNDÜZ ŞAHİN
ANKARA-1 08 HALİL ORHAN ÖZBEY
ANKARA-1 09 ADALET ÇEBİ
ANKARA-1 10 FARUK YAVUZ
ANKARA-1 11 ÖZGÜN ÖKMEN
ANKARA-1 12 HAKİ BÜLENT TANIK
ANKARA-1 13 KENAN ŞİMŞEK
ANKARA-1 14 İLYAS GÜVEN EROĞLU
ANKARA-1 15 DURSUN YILDIZ

ANKARA-2 01 YILMAZ ATEŞ
ANKARA-2 02 ZEKERİYA AKINCI
ANKARA-2 03 MÜCAHİT PEHLİVAN
ANKARA-2 04 TEKİN BİNGÖL
ANKARA-2 05 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN
ANKARA-2 06 MUSTAFA KEMAL KISACIKOĞLU
ANKARA-2 07 GÖKHAN GÜNAYDIN
ANKARA-2 08 MEHMET YURTSEVER
ANKARA-2 09 GÖKSEL DEMİRTAŞ
ANKARA-2 10 MÜSLİM SARI
ANKARA-2 11 MEHMET KEMAL OĞULTÜRK
ANKARA-2 12 İBRAHİM AKSÖZ
ANKARA-2 13 GALİP BAZENCİR
ANKARA-2 14 AYHAN KANGAL

ANTALYA 01 DENİZ BAYKAL
ANTALYA 02 HÜSNÜ ÇÖLLÜ
ANTALYA 03 OSMAN KAPTAN
ANTALYA 04 ATİLA EMEK
ANTALYA 05 TAYFUR SÜNER
ANTALYA 06 NAİL KAMACI
ANTALYA 07 TUNCAY ERCENK
ANTALYA 08 GÜRKUT ACAR
ANTALYA 09 ARİF BULUT
ANTALYA 10 NUSRET BAYAR
ANTALYA 11 RAİF KARAGÖZ
ANTALYA 12 İBRAHİM DEMİR
ANTALYA 13 MUZAFFER AYHAN

ARDAHAN 01 ENSAR ÖĞÜT
ARDAHAN 02 TAŞKIN AKTAŞ
ARTVİN 01 METİN ARİFAĞAOĞLU
ARTVİN 02 ADİL YAZAR
AYDIN 01 ÖZLEM ÇERÇİOĞLU
AYDIN 02 MEHMET FATİH ATAY
AYDIN 03 TAHİR YAMAN
AYDIN 04 HÜSEYİN YILDIZ
AYDIN 05 MEHMET SEMERCİ
AYDIN 06 BÜLENT TEZCAN
AYDIN 07 AHMET SÜMER GERMEN
AYDIN 08 MEHMET MESUT ÖZAKCAN
BALIKESİR 01 HÜSEYİN PAZARCI
BALIKESİR 02 ERGÜN AYDOĞAN
BALIKESİR 03 ALİ KEMAL DEVECİLER
BALIKESİR 04 LATİF COŞKUN
BALIKESİR 05 GÖKAY BACAN
BALIKESİR 06 ORHAN ÖZDEN
BALIKESİR 07 HALUK AHMET GÜMÜŞ
BALIKESİR 08 HÜSEYİN AKYÜZ
BARTIN 01 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA
BARTIN 02 SABRİ AKTAŞ
BATMAN 01 HÜSEYİN YAŞAR
BATMAN 02 FUDAYIL YÜKSEL
BATMAN 03 HİKMET DURUŞ
BATMAN 04 MEHMET CAN TOPARLI
BAYBURT 01 NASİBİ HALİS ÖNAL
BAYBURT 02 ZEYNAL ACUN
BİLECİK 01 YAŞAR TÜZÜN
BİLECİK 02 NURCAN ÖZÇAKIR
BİNGÖL 01 MUSTAFA KURBAN
BİNGÖL 02 KAZIM ALINAK
BİNGÖL 03 MEHMET İLGEÇ
BİTLİS 01 EDİP SAFDER GAYDALI
BİTLİS 02 NECATİ GÖKSOY
BİTLİS 03 MEHMET SUBAŞI
BİTLİS 04 HASAN DALKIRAN
BOLU 01 YÜKSEL CEYLAN
BOLU 02 MEHMET KARAKAŞOĞLU
BOLU 03 SABRİ ERHENDEKCİ
BURDUR 01 RAMAZAN KERİM ÖZKAN
BURDUR 02 SÜLEYMAN SOLMAZ
BURDUR 03 YAKUP YILDIZ
BURSA 01 ONUR BAŞARAN ÖYMEN
BURSA 02 KEMAL DEMİREL
BURSA 03 ABDULLAH ÖZER
BURSA 04 MEHMET KÜÇÜKAŞIK
BURSA 05 ALİ NİHAT IRKÖRÜCÜ
BURSA 06 EMİR BİRGÜN
BURSA 07 CESİM ALPTEKİN
BURSA 08 ERDAL ALTUN
BURSA 09 DİNDAR SEZGİN
BURSA 10 MEHMET ERBABACAN
BURSA 11 HASAN İLTER
BURSA 12 MEHMET MORSÜNBÜL
BURSA 13 ONUR İÇER
BURSA 14 NEJAT YAHYA
BURSA 15 EFLATUN ÇELİK
BURSA 16 ABDULLAH BÜYÜKIŞIKLAR
ÇANAKKALE 01 AHMET KÜÇÜK
ÇANAKKALE 02 MUSTAFA SERDAR SOYDAN
ÇANAKKALE 03 TUYGAN ÇALIKOĞLU
ÇANAKKALE 04 BÜLENT ÖZ
ÇANKIRI 01 MEHMET AZİZOĞLU
ÇANKIRI 02 TANER KARAGÖZ
ÇANKIRI 03 MUHARREM DEĞİRMENCİ
ÇORUM 01 DERVİŞ GÜNDAY
ÇORUM 02 OSMAN SAMSUNLU
ÇORUM 03 ATİLLA KAĞAN DURAKLIOĞLU
ÇORUM 04 LEYLA ÖZHAN
ÇORUM 05 HÜSEYİN UÇAR
DENİZLİ 01 HASAN ERÇELEBİ
DENİZLİ 02 ALİ RIZA ERTEMÜR
DENİZLİ 03 MEHMET UĞUR NEŞŞAR
DENİZLİ 04 BİRSEN ÇELİK
DENİZLİ 05 BEKİR KAR
DENİZLİ 06 HÜSAMETTİN ATAMAN
DENİZLİ 07 NECDET YILMAZ
DİYARBAKIR 01 MESUT DEĞER
DİYARBAKIR 02 KAMİL AKAN
DİYARBAKIR 03 SIDDIK KARADENİZ
DİYARBAKIR 04 MEDENİ SEYREK
DİYARBAKIR 05 SİNAN TEKİN
DİYARBAKIR 06 MEMDUH GÜRCAN ÖZBAY
DİYARBAKIR 07 İLKNUR SAVCI
DİYARBAKIR 08 NAZIM TAŞ
DİYARBAKIR 09 AMAÇ ALTINTAŞ
DİYARBAKIR 10 MAHMUT ŞEVKETOĞLU
DÜZCE 01 SELAHATTİN OLCAR
DÜZCE 02 ZEKERİYA TOZAN
DÜZCE 03 CEMAL ÇAPAR
EDİRNE 01 RASİM ÇAKIR
EDİRNE 02 BİLGİN PAÇARIZ
EDİRNE 03 ABDÜZAZİZ ÇIKIKÇI
EDİRNE 04 MEHMET KARAGÖZ
ELAZIĞ 01 NAMIK KEMAL ŞİRİNOCAK
ELAZIĞ 02 ZÜLFÜ DOĞAN
ELAZIĞ 03 MEHMET FARUK ÜLGEN
ELAZIĞ 04 HÜLYA ÜLKÜ
ELAZIĞ 05 NAMIK KEMAL ÇANAKCI
ERZİNCAN 01 EROL TINASTEPE
ERZİNCAN 02 NEDİM AYRAN
ERZİNCAN 03 CELAL TÜRK
ERZURUM 01 ERBAŞAR ÖZSOY
ERZURUM 02 ERSAL BAKAN
ERZURUM 03 HAKAN KOÇ
ERZURUM 04 KÖKSAL VARLI
ERZURUM 05 AYDEMİR GEZGİN
ERZURUM 06 İSRAFİL AYYILDIZ
ERZURUM 07 OSMAN HATUNOĞLU
ESKİŞEHİR 01 HÜSEYİN TAYFUN İÇLİ
ESKİŞEHİR 02 FEHMİ MURAT SÖNMEZ
ESKİŞEHİR 03 MUHARREM ŞENEL
ESKİŞEHİR 04 AYHAN TÜRKSEVEN
ESKİŞEHİR 05 AYŞEGÜL ÜNÜGÜR
ESKİŞEHİR 06 NAFİ MAKAROÇ
GAZİANTEP 01 YAŞAR AĞYÜZ
GAZİANTEP 02 AKİF EKİCİ
GAZİANTEP 03 HASAN ÖZTÜRKMEN
GAZİANTEP 04 MEHMET GÖKDAĞ
GAZİANTEP 05 İRFAN KAPLAN
GAZİANTEP 06 LÜTFÜ DEMİR
GAZİANTEP 07 MAHMUT KOZBAŞ
GAZİANTEP 08 CAHİT ÇİRKİN
GAZİANTEP 09 NERİN TÜRKMEN
GAZİANTEP 10 MÜSLÜM UZUN
GİRESUN 01 EŞREF KARAİBRAHİM
GİRESUN 02 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU
GİRESUN 03 GÜLTEKİN UZUNALİOĞLU
GİRESUN 04 CANAN DERVİŞOĞLU
GİRESUN 05 MURAT YILDIRIM
GÜMÜŞHANE 01 CEVAD UYANIK
GÜMÜŞHANE 02 TÜLİN YÜCEL
HAKKARİ 01 HAMİT ATLI
HAKKARİ 02 ABDULCEBAR YAKUPOĞLU
HAKKARİ 03 AHMET KORKMAZ
HATAY 01 FUAT ÇAY
HATAY 02 GÖKHAN DURGUN
HATAY 03 ABDULAZİZ YAZAR
HATAY 04 ADNAN ŞANVERDİ
HATAY 05 NAZIM KIRIK
HATAY 06 ALİ NİHAT BOZCUK
HATAY 07 ALİ KEMAL DENİZOĞLU
HATAY 08 YUSUF HAMİT CİVELEK
HATAY 09 YUNUS YILDIRIM
HATAY 10 MAHMUT BALCI
IĞDIR 01 YÜCEL ARTANTAŞ
IĞDIR 02 NURİ ALAGÖZ
ISPARTA 01 MEVLÜT COŞKUNER
ISPARTA 02 HALİL KAYGISIZ
ISPARTA 03 EYUP ERSOY
ISPARTA 04 HASAN ŞENOL
ISPARTA 05 MÜKERREM SELÇUK

İSTANBUL-1 01 İLHAN KESİCİ
İSTANBUL-1 02 ALGAN HACALOĞLU
İSTANBUL-1 03 AHMET TAN
İSTANBUL-1 04 AYŞE JALE AĞIRBAŞ
İSTANBUL-1 05 ALİ TOPUZ
İSTANBUL-1 06 BAYRAMALİ MERAL
İSTANBUL-1 07 FATMA NUR SERTER
İSTANBUL-1 08 ŞİNASİ ÖKTEM
İSTANBUL-1 09 MUSTAFA ZENGİN
İSTANBUL-1 10 AHMET SIRRI ÖZBEK
İSTANBUL-1 11 EMİN KORUR KALENDER
İSTANBUL-1 12 BERHAN ŞİMŞEK
İSTANBUL-1 13 ALİ KILIÇ
İSTANBUL-1 14 SÜLEYMAN ADİL ÖZKOL
İSTANBUL-1 15 FATMA DİLEK YARDIM
İSTANBUL-1 16 ESAT GÜNGÖR
İSTANBUL-1 17 ALİ ŞECAATTİN GÜNEY
İSTANBUL-1 18 MEHMET SALİH USTA
İSTANBUL-1 19 BASRİ BAYAR
İSTANBUL-1 20 HAYDAR EREN
İSTANBUL-1 21 DOĞAN KÜÇÜKEMRE
İSTANBUL-1 22 HAYDAR ACUN
İSTANBUL-1 23 YASEMİN KAYA
İSTANBUL-1 24 BİNALİ AĞAÇ

İSTANBUL-2 01 MEHMET SEVİGEN
İSTANBUL-2 02 MUSTAFA ÖZYÜREK
İSTANBUL-2 03 BİHLUN TAMAYLIGİL
İSTANBUL-2 04 SÜLEYMAN YAĞIZ
İSTANBUL-2 05 KEMAL KILIÇDAROĞLU
İSTANBUL-2 06 NECLA ARAT
İSTANBUL-2 07 ÇETİN SOYSAL
İSTANBUL-2 08 HASAN FEHMİ GÜNEŞ
İSTANBUL-2 09 ENGİN ÜNSAL
İSTANBUL-2 10 HÜSEYİN ASLAN
İSTANBUL-2 11 AHMET CEMAL SEYMEN
İSTANBUL-2 12 MUSTAFA KORAY YÜCEL
İSTANBUL-2 13 HAKKI SEVİM
İSTANBUL-2 14 DİDEM ENGİN
İSTANBUL-2 15 ŞULE BAŞÇIL
İSTANBUL-2 16 HIDIR TANRIVERDİ
İSTANBUL-2 17 HÜSEYİN ŞAHİN
İSTANBUL-2 18 SUAT TÜRK
İSTANBUL-2 19 SALİH GÖKTEPE
İSTANBUL-2 20 CEMAL AVCI
İSTANBUL-2 21 TANYEL TAYFUR

İSTANBUL-3 01 MUSTAFA ŞÜKRÜ ELEKDAĞ
İSTANBUL-3 02 HASAN MACİT
İSTANBUL-3 03 HÜSEYİN MERT
İSTANBUL-3 04 MEHMET ALİ ÖZPOLAT
İSTANBUL-3 05 ESFENDER KORKMAZ
İSTANBUL-3 06 SACİD YILDIZ
İSTANBUL-3 07 BİRGEN KELEŞ
İSTANBUL-3 08 ERDOĞAN TOPRAK
İSTANBUL-3 09 İSMET ATALAY
İSTANBUL-3 10 OSMAN NURİ BEDİR
İSTANBUL-3 11 ZEYNEP DAMLA GÜREL
İSTANBUL-3 12 MÜMİN TUĞLU
İSTANBUL-3 13 FETHİ AYBAR
İSTANBUL-3 14 ABDULLAH EMRE İLERİ
İSTANBUL-3 15 HÜSEYİN CAHİT YILDIRIM
İSTANBUL-3 16 FAHRİ VATANSEVER
İSTANBUL-3 17 HİKMET ÇELİK
İSTANBUL-3 18 ERHAN BOZAN
İSTANBUL-3 19 GÜLÜZAR KURT
İSTANBUL-3 20 CEM HAYDAR BEKTAŞ
İSTANBUL-3 21 ORHAN EROL
İSTANBUL-3 22 ZEHRA EYİCİL
İSTANBUL-3 23 YÜCEL ZARPER
İSTANBUL-3 24 RIZA KAYA
İSTANBUL-3 25 CEMAL KAYAOĞLU

İZMİR-1 01 ŞÜKRAN GÜLDAL MUMCU
İZMİR-1 02 HARUN ÖZTÜRK
İZMİR-1 03 BÜLENT BARATALI
İZMİR-1 04 ABDURREZZAK ERTEN
İZMİR-1 05 AHMET ERSİN
İZMİR-1 06 EKREM BULGUN
İZMİR-1 07 ERDAL KARADEMİR
İZMİR-1 08 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU
İZMİR-1 09 FAHRETTİN DEMİR
İZMİR-1 10 HÜSEYİN MUTLU AKPINAR
İZMİR-1 11 AYDIN ÖZCAN
İZMİR-1 12 UMUT ORKUN UĞRAŞ

İZMİR-2 01 KIVILCIM KEMAL ANADOL
İZMİR-2 02 OĞUZ OYAN
İZMİR-2 03 RECAİ BİRGÜN
İZMİR-2 04 MEHMET ALİ SUSAM
İZMİR-2 05 CANAN ARİTMAN
İZMİR-2 06 SELÇUK AYHAN
İZMİR-2 07 ERTAM ÖZEN
İZMİR-2 08 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ
İZMİR-2 09 CENAP BÖRÜHAN
İZMİR-2 10 OSMAN MERT
İZMİR-2 11 MURAT BAKAN
İZMİR-2 12 SONGÜL GÖK

KAHRAMANMARAŞ 01 DURDU ÖZBOLAT
KAHRAMANMARAŞ 02 ALAİTTİN GÜLTEKİN YAZICIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 03 KİBAR ÖZDEMİR
KAHRAMANMARAŞ 04 SELİM SÜMEN
KAHRAMANMARAŞ 05 MEHMET ENGİZEK
KAHRAMANMARAŞ 06 SALMAN BAKAY
KAHRAMANMARAŞ 07 DOĞAN ARSLAN
KAHRAMANMARAŞ 08 VEYSEL YILMAZ

KARABÜK 01 İSMAİL YILMAZ
KARABÜK 02 CEVDET AKAY
KARABÜK 03 ERELİ ÖZBOZKURT
KARAMAN 01 YÜKSEL ATİK
KARAMAN 02 NERİMAN KÖSE
KARAMAN 03 AHMET İLERİ

KARS 01 SELAHATTİN FİLTEKİN
KARS 02 MUHAMMET ÜSTEBAY
KARS 03 ERDOĞAN ÇEÇEN

KASTAMONU 01 MEHMET YILDIRIM
KASTAMONU 02 MEHMET ALİ TOSYALIOĞLU
KASTAMONU 03 METİN GÖKCEN
KASTAMONU 04 ATİYYE MÜJGAN ALAGÖZ

KAYSERİ 01 MEHMET ŞEVKİ KULKULOĞLU
KAYSERİ 02 ALİ AYDIN
KAYSERİ 03 FEYZULLAH KESKİN
KAYSERİ 04 MUSTAFA OLCAYTO ÖZHAN
KAYSERİ 05 RECAMİ BURSA
KAYSERİ 06 VEDAT NALBANTOĞLU
KAYSERİ 07 MEHMET ERDOĞAN
KAYSERİ 08 ALİ PAŞA TAN

KIRIKKALE 01 ALİYE GÜNDÜZ
KIRIKKALE 02 İDRİS KILINÇKAYA
KIRIKKALE 03 HASAN BİÇER
KIRIKKALE 04 YILMAZ TUFAN
KIRKLARELİ 01 TURGUT DİBEK
KIRKLARELİ 02 TANSEL BARIŞ
KIRKLARELİ 03 İRFAN ALTINEL

KIRŞEHİR 01 MEHMET AKYÜREK
KIRŞEHİR 02 DERVİŞ AYDIN
KIRŞEHİR 03 DENİZ AKPINAR

KİLİS 01 HURŞİT ÇETİN
KİLİS 02 AHMET ÖZTÜRK

KOCAELİ 01 MEHMET CEVDET SELVİ
KOCAELİ 02 HİKMET ERENKAYA
KOCAELİ 03 CEVDET BARIŞ
KOCAELİ 04 İSAMETTİN AKKURT
KOCAELİ 05 MEHMET HİLAL KAPLAN
KOCAELİ 06 MAHİR DÖNMEZ
KOCAELİ 07 MÜZEYYEN TAN
KOCAELİ 08 SEMRA BAŞLAK
KOCAELİ 09 MUSTAFA TÜRKER

KONYA 01 ATİLLA KART
KONYA 02 RAHMİ BAŞTOKLU
KONYA 03 TUNAY İNCE
KONYA 04 SABRİ ARSLAN
KONYA 05 ORÇİN GÜNEY ÇALIK
KONYA 06 ARSLAN ÜSTÜNDAĞ
KONYA 07 HAKAN KUBALI
KONYA 08 İBRAHİM CİN
KONYA 09 NİMET ŞATIROĞLU
KONYA 10 HÜRRİYET OLGUN
KONYA 11 SERVET ÖZDEMİR
KONYA 12 SEHER AVŞAR
KONYA 13 ZEKİYE GÜNGÖR
KONYA 14 HÜSEYİN ÖZBEDEL
KONYA 15 HALUK ULUSAN
KONYA 16 AYŞE ÜNAL

KÜTAHYA 01 NİYAZİ DOĞANSOY
KÜTAHYA 02 İSMAİL TÜNÜR
KÜTAHYA 03 DURSUN UZUN
KÜTAHYA 04 ŞEREF HAN
KÜTAHYA 05 NEJDET GÜVEN
KÜTAHYA 06 GÖNÜL KILIÇ

MALATYA 01 FERİT MEVLÜT ASLANOĞLU
MALATYA 02 YUSUF KENAN DOĞAN
MALATYA 03 NİYAZİ ERGİN GÖKÇE
MALATYA 04 RAHMİ YÜCE
MALATYA 05 İLHAN DENİZ
MALATYA 06 GÜZİDE YILDIRIM
MALATYA 07 EKREM DERNEK

MANİSA 01 ŞAHİN MENGÜ
MANİSA 02 MUSTAFA ERDOĞAN YETENÇ
MANİSA 03 UFUK ÖZKAN
MANİSA 04 NURİ ÇİLİNGİR
MANİSA 05 ABDULLAH SAKA
MANİSA 06 MUSTAFA AKSOY
MANİSA 07 FEVZİYE GÜVEN
MANİSA 08 AYŞE DENİZ BAL
MANİSA 09 ÖZAY ERDOĞAN
MANİSA 10 FUNDA DOĞAN

MARDİN 01 MAHMUT DUYAN
MARDİN 02 YUSUF CİNDİOĞLU
MARDİN 03 ZEKİ EROĞLU
MARDİN 04 HÜSNÜ KARTAL
MARDİN 05 GEBRO TOKGÖZ
MARDİN 06 SELANİK DÜNDAR

MERSİN 01 İSA GÖK
MERSİN 02 VAHAP SEÇER
MERSİN 03 ALİ RIZA ÖZTÜRK
MERSİN 04 ALİ OKSAL
MERSİN 05 ALİ KOÇ
MERSİN 06 ABDURRAHMAN GÜNAY
MERSİN 07 OĞUZ FİDAN
MERSİN 08 HÜSEYİN ÇAMAK
MERSİN 09 MEHMET YÜKSEL BURKUTOĞLU
MERSİN 10 MEHMET ÇİÇEK
MERSİN 11 SEYİT ÖZANANAR
MERSİN 12 SÜHA ÖZEN

MUĞLA 01 FEVZİ TOPUZ
MUĞLA 02 GÜROL ERGİN
MUĞLA 03 ALİ ARSLAN
MUĞLA 04 EMRAH DOĞU
MUĞLA 05 FAHRETTİN ÜSTÜN
MUĞLA 06 MUSTAFA ÖZTÜRK

MUŞ 01 MEHMET ŞERİF ERTUĞRUL
MUŞ 02 MAŞALLAH DEVRİM
MUŞ 03 MEHMET TAN
MUŞ 04 GIYASETTİN GEÇER

NEVŞEHİR 01 BEKİR ÖDEMİŞ
NEVŞEHİR 02 KANİ ATASEVER
NEVŞEHİR 03 AHMET GÖKTAŞ

NİĞDE 01 ORHAN ERASLAN
NİĞDE 02 NACİYE YILMAZKARAOSMANOĞLU
NİĞDE 03 ÇİNAR TEKTEN

ORDU 01 RAHMİ GÜNER
ORDU 02 ADİL KARAOĞLANOĞLU
ORDU 03 AZİZ EKŞİ
ORDU 04 İRFAN YILDIZ
ORDU 05 SÜLEYMAN ÇELENK
ORDU 06 CEMİL GÖRMÜŞ
ORDU 07 METANET ÖZTÜRK

OSMANİYE 01 NECATİ UZDİL
OSMANİYE 02 ÜNAL KÖKSAL
OSMANİYE 03 İSMAİL HİLMİ SAYGILI
OSMANİYE 04 BAHA ÜNLÜ

RİZE 01 MEHMET HİKMET ASLANKAYA
RİZE 02 HAYRETTİN ŞATIROĞLU
RİZE 03 HACI ÖMER TİRYAKİ

SAKARYA 01 NECDET ÇAKAR
SAKARYA 02 NECMİ DEMİRCİ
SAKARYA 03 RAMAZAN ÖGE
SAKARYA 04 MÜJDAT İSKENDEROĞLU
SAKARYA 05 SEVGİ BAYAT
SAKARYA 06 MEHMET SELÇUK

SAMSUN 01 AHMET HALUK KOÇ
SAMSUN 02 SUAT BİNİCİ
SAMSUN 03 HAYATİ SOYLU
SAMSUN 04 MEHMET ATALAY
SAMSUN 05 FATMA NECİLE ÇOKAY
SAMSUN 06 CEVDET MAMATOĞLU
SAMSUN 07 SALİH BORA MUTLU
SAMSUN 08 ALİ FUAT AKER
SAMSUN 09 MUHİTTİN ERAKMAN

SİİRT 01 NEVAF BİLEK
SİİRT 02 SELAMET ÖZASLAN
SİİRT 03 ŞAKİR SULA

SİNOP 01 ENGİN ALTAY
SİNOP 02 HÜSEYİN KESKİN
SİNOP 03 İBRAHİM SAKABAŞ

SİVAS 01 MALİK ECDER ÖZDEMİR
SİVAS 02 ORHAN AKBULUT
SİVAS 03 BÜLENT RENDA DENİZ
SİVAS 04 KASIM DOĞAN
SİVAS 05 ALİ RIZA KARPINAR
SİVAS 06 HURŞİT İMREN

ŞANLIURFA 01 MAHMUT YILDIZ
ŞANLIURFA 02 AHMET ÖNCEL
ŞANLIURFA 03 MEHMET EMİN AKIL
ŞANLIURFA 04 SÜLEYMAN GÖK
ŞANLIURFA 05 AZİZ AYDINLIK
ŞANLIURFA 06 MEHMET ERKAN
ŞANLIURFA 07 BEHİYE TAVAŞ
ŞANLIURFA 08 MEHMET ALİ KAHRAMAN
ŞANLIURFA 09 ABDUREZAK YEŞİLDAĞ
ŞANLIURFA 10 REŞİT TARTIŞ
ŞANLIURFA 11 İSA SEZGİN

ŞIRNAK 01 NEŞET ÖKTEN
ŞIRNAK 02 KAMİL İLHAN
ŞIRNAK 03 MEHMET SADİK DEMİRSOY

TEKİRDAĞ 01 ENİS TÜTÜNCÜ
TEKİRDAĞ 02 FAİK ÖZTRAK
TEKİRDAĞ 03 ÜNAL BAYSAN
TEKİRDAĞ 04 FEDAHİ GÜVEN
TEKİRDAĞ 05 EGEMEN GÜNGÖR

TOKAT 01 ORHAN ZİYA DİREN
TOKAT 02 FERAMÜZ ŞAHİN
TOKAT 03 MUSA KAYGUSUZ
TOKAT 04 ALİ YAŞAR EZGİN
TOKAT 05 ALİ KIYAK
TOKAT 06 FEDAİ TOYRAN
TOKAT 07 BİRGÜL NASIROĞLU KARA

TRABZON 01 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
TRABZON 02 ŞEVKET ARZ
TRABZON 03 CAFER HAZAROĞLU
TRABZON 04 MUHARREM ŞAHİN
TRABZON 05 NECİP YILDIZ
TRABZON 06 DAVER BATU
TRABZON 07 YAŞAR EMİN
TRABZON 08 HİLMİ SARAL

TUNCELİ 01 VAHDET SİNAN YERLİKAYA
TUNCELİ 02 BEKİR GÜNDOĞAN

UŞAK 01 OSMAN COŞKUNOĞLU
UŞAK 02 NAFİZ ÖZKAN
UŞAK 03 BEYHAN DEMİREL

VAN 01 ŞERİF BEDİRHANOĞLU
VAN 02 PAŞA KURŞUNLUOĞLU
VAN 03 ABDURRAHMAN TURAN
VAN 04 AYNUR ÇİLİNGİR
VAN 05 SUAT DİNÇER
VAN 06 SELÇUK BAYRAKTAR
VAN 07 GÖKSEL YAYCI

YALOVA 01 MUHARREM İNCE
YALOVA 02 CEVDET BEKLER

YOZGAT 01 LÜTFULLAH KAYALAR
YOZGAT 02 YAVUZ AKSOY
YOZGAT 03 EMİN KOÇ
YOZGAT 04 KAZIM ELİAÇIK
YOZGAT 05 MUSTAFA BULUT
YOZGAT 06 NAZİF ATİLA TAFLIOĞLU

ZONGULDAK 01 ALİ KOÇAL
ZONGULDAK 02 ALİ İHSAN KÖKTÜRK
ZONGULDAK 03 İLKER ÖNCEL
ZONGULDAK 04 CEM PAPİLA
ZONGULDAK 05 BUKET MÜFTÜOĞLU


kaynak
kent haber
zafer kesim

Göndere :  Zafer kesim |Tarih:15.06.2007 
Bu haber 2426'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

listeleri hep yaz
mademki liste yaptın bari tüm partilerin listesini yapman gerekirdi.
sedat gündüz


 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1
New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI