New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

Dolabın arkasına saklanıp, ihaneti izledi  

Dolabın arkasına saklanıp, ihaneti izledi
     
    Neşet KARADAĞ/ADANA, (DHA)

     
ADANA’da, kendisini aldatan eşini bir evde sevişirken yakalayıp, 36 yaşındaki sevgilisi H.S.’yi 4 yerinden bıçaklayarak öldürmeye kalkıştığı iddiasıyla ömür boyu hapis cezası istenen 48 yaşındaki Melihat Karabulut, 2 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum edildi. Karabulut, “İsteseydim ikisini de öldürürdüm'' dedi.
      Yurt Mahallesi’nde oturan Melihat Karabulut, 49 yaşındaki eşi İshak’ın mahalle komşuları H. ile yasak aşk yaşadığını öğrendi. Dedektif gibi eşini takip edip, sevgilisinin akrabalarının evinde buluştuğunu belirleyen Karabulut, eşinin cebinden bu evin anahtarını gizlice alıp yedeğini yaptırdı. 21 Nisan 2006’da da onlardan önce eve gidip buzdolabın arkasına saklandı. Karabulut, kendisinden sonra eve gelip sevişmeye başlayan eşi ile sevgilisini yakalatmak için polisi cep telefonuyla aradığı sırada çıkardığı gürültü nedeniyle fark edildi.
      Eşinin kendini dövmesi üzerine mutfaktan aldığı bıçakla H.’yi göğüslerinden ve kalçasından bıçaklayarak yaralayan Melihat Karabulut, Adana 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davanın karar duruşmasına çıktı. Bir süre tutuklu yargılandıktan sonra tahliye edilen Karabulut, “Olay günü onlardan önce eve gidip saklandım. Sevişmeye başladılar. Kadın tamamen çıplaktı. Eşim henüz tam olarak soyunmamıştı. Telefonla 155 polisi ararken konuştuğum için beni fark ettiler. Ben ‘fuhuş yapıyorlar’ diye bağırmaya başladım. Eşim bana küfür edip eliyle vurdu. Bağırmamı engellemek için yastıkla ağzımı kapatmaya çalıştı. Kendimi kurtarıp tezgahın üzerindeki bıçağı alarak rastgele salladım. Amacım kesinlikle öldürmeye yönelik değildi. Ben bu olayda haklıyım. İsteseydim tabanca alır ikisini de öldürürdüm'' diyerek kendini savundu.
      Önceki duruşmaya gelen H.S. ise iddiaları yalanlayıp, bir iş görüşmesi için Karabulut’un emlakçılık yapan eşi İshak ile buluştuklarını söyleyip, şikayetçi olmamıştı.
      Karabulut’u eşinin sevgilisini öldürmeye kalkışmaktan ömür boyu hapse mahkum eden mahkeme heyeti, suçun teşebbüste kalması, ağır tahrik altında olayı gerçekleştirmesi ve duruşmadaki iyi hali nedeniyle cezasını 12 yıl hapse çevirip, 2 yıl 6 aya indirdi

Göndere :  FAHRİ ÇAVDAR |Tarih:28.06.2007 
Bu haber 2119'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1

BUGÜN DOĞANLAR

murat aktoprak

New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI