New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

Prof. İdrisoğlu: Barış Akarsu'nun genç olması her şeyi değiştirebilir  


      İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla İdrisoğlu, Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan sanatçı Barış Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili, "Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir" dedi.
      Akarsu’nun yoğun bakımda tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi’ne gelen Prof. Dr. İdrisoğlu, sanatçının sağlık durumuyla ilgili doktorlarından bilgi aldı.
      Prof. Dr. İdrisoğlu, hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada, Akarsu’nun sağlık durumunda bir değişiklik göremediğini kaydetti.
      Prof. Dr. İdrisoğlu, şöyle dedi:
      "Hasta, ventilatöre bağlı olarak uyutuluyor. Uyuyan bir insandaki genel tablo. Ama ciddi bir travma geçirmiş. Bu durumun çok benzer örnekleri var, ama beklemek dışında başka bir şey söyleyemeyeceğim. Hastanın genç olması her şeyi değiştirebilir ya da... Burada sadece beyni düşünmemek lazım, tüm vücudu düşünmek lazım. Beyin iyiye gidebilir, ama başka bir organ bize problem çıkarabilir. Onun için bütün vücudu kontrol altına almak önemli. Yoğun bakım ünitesindeki doktor arkadaşlar bu konuyla ilgileniyorlar." Bir gazetecinin hastaneye gelmesini kimin istediği sorusuna Prof. Dr.
      İdrisoğlu, "Ailenin isteği üzerine geldim" yanıtını verdi.
      Özel Bodrum Hastanesi yetkilisi Opr. Dr. Abdullah Servet de Akarsu’nun başka bir hastaneye sevk edilmesine gerek olmadığını, gerekli tedaviyi yaptıklarını anlattı.
      Servet, "Destek tedavisine devam ediyoruz. Buna rağmen organlarda belirli aksaklıklar var. Onun için iyileşme yok. Bu, daha da kötüleşme biçimine dönüşebilir" dedi.
      Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’nun sağlık durumuyla ilgili bir soruya ise Opr. Dr. Servet, "Kontrolümüz altında. Korkulacak bir şey yok" yanıtını verdi.
     
Barış Akarsu'nun kaza öncesindeki son görüntüleri
      Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaralanan sanatçı Barış Akarsu’nun kazadan altı saat önce son görüntülerini kaydeden Hakan ve Zuhal Büyüktunca çifti, sanatçının sağlığını kavuşması için dua ediyor.
      Almanya’dan Türkiye’ye tatile gelen Hakan ve Zuhal Büyüktunca çifti, bir otelin önünde karşılaştıkları sanatçı Akarsu’nun kendileriyle yakından ilgilendiğini söyledi.
      Hatıra olması için Barış Akarsu’nun görüntülerini çektiklerini anlatan Büyüktunca çifti, sanatçının kaza yaptığını duyduklarında çok üzüldüklerini, bir an önce sağlığına kavuşması için dua ettiklerini söyledi.
     

Göndere :  FAHRİ ÇAVDAR |Tarih:03.07.2007 
Bu haber 2348'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 


en yakın zamanda iyileşirsin dE  BİZDE VE KLASKURLULAR (KIZLARINI) SEVİNDİRİRSİN SENİ İYİLEŞTİĞİN DE KLASKUR A BEKLERİZ ŞENİ TAVİ MİĞVARS
barış alarsuya geçmiş olsun dilerr                      acil şifalar diyorum


 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1
New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI