New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

özhan canaydın 

'UEFA Kupası'nı hakemlerle aldık!'
Özhan Canaydın 50 günlük bir aradan sonra ilk yönetim kurulu toplantısından önce basın mensupları ile buluştu. Canaydın bugün düzenlediği basın toplantısında, gündemdeki sorulara ilginç cevaplar verdi.
13.11.2007
Canaydın, sohbet havasında olmasını dilediği buluşmanın basın toplantısına dönüştüğünü belirterek başladığı konuşmasına esprili bir başlangıç yaptı. "Hastanede yattığım ameliyat sonrası bugün buraya gelmeyen arkadaşlarımızın isimlerini not ettim" diyen Canaydın, şöyle devam etti: "Evet arkadaşlar keyfimiz yerinde. Bugün elli gün sonra yine sevdigim çatının altındayım ve görevime başlamak üzere geldim. Sizlerle sohbet etmek istedim. Bana bu zorlu günlerimde ziyaret eder ve geçmiş olsun ileklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Çok çabuk ayağa kalktım ve görevimin başındayım.

Olmadığım bu elli gün içinde beni aratmayan bütün yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Yokluğumu aratmadılar ve daha güzel işler yaptılar. Bakıyorsunuz futbol takımımız lideriz. Rakiplerimizden öndeyiz. Basketbolda son senelerin en iyi kadro ile mücadele ediyoruz. Veloybolda da iyiyiz. Demekki amatör şubelerlede de bütün görevler fazlasıyla yapılmış. Çok mutluyum. Dememkki et tırnaktan ayrılamaz bizler bibirimizden ayrılamayız. Bazı üzüntülerimizde oldu tabii. İsim yapmış oyuncularımızın ve teknik kardomuzunu üstüne çok gidiliyor. Ona rağmen iyi durumdayız. Artık bu ithamların kesilmesi lazım. Bom boş otururken bütün yorumları izledim. Bir kanalda bir futbolcumuz kötü diye, diğer kanallarda iyi diye eleştiriliyor.

Statla ilgili sıkıntılarımız bitmek üzere. Aralık ayının ortalarına doğru Aslantepe'nin temelini atacağız. Arazi mütahit firmaya teslim edildi. Toprak etütlerini yapıyorlar. Galatasaray iyi yoldadır. Aslantepe ne oldu diye sorular alıyoruz.Ancak her şey yolunda. Kesinlikle bir sapma yok. Onun içinde yüzüm gülüyor. Hepimiz o temel atıldığı günü beraber yaşayacağız. Seyircinin neden stada gelmediğini araştıracağız. Galatasaray en parlak döneminde 17 bin kişiye oynamış. Şimdi de 10/8 bin arası seyirci geliyor. Ancak 5 maç seyirciye kapalı oynadık. Bunun nakte kaybı bize 2,5 trilyon lira. Hepimizin suçu var. Bir çözüm yolu bulmaya çalışacağız.

Evimde çok maç seyrettim. Dünyanın her yerinde hakem hataları yapılıyor. Biz UEFA Kupasını da namağlup olarak aldık ve o kupada da mı hakemler bizi tuttular. Ben bir kere hakemler hakkında konuştum ve düğünü assın dedim o da üç gün sonda düdüğünü astı. Buna da çok üzüldüm. Sonra kendisiyle konuştum.. Bu bizim tarzımız değil. Bu hakemlerle ligimiz devam edecek. İthal hakemleri de görmüş biri olarak yabancı hakeme karşıyım. Ben üç dönemlik başkanlığım dönemimde söyledim. Galatasaray'ın menfaatleri ne gerektiriyorsa onu yaparım. Mart ayındaki kongreye daha zamanımız var.  1984'lerden bu yana yöneticiyim. Teknik heyetimize müdahele ettmeyiz. Biz bu havada bir kulüp olmadık. Oyuncularımız ve teknik heyetimiz profosyenel. Hiç birimiz birbirimizi sevmeye mecbur değiliz ama işimizi yapacağız. Her zaman problemler olabilir. Biz bu dengeyi çok iyi kurduk. Kriz olmadan hiçbir yere hele futbolun olduğu yerde bu tip problemler olabilir.

Ben açıkça söyleyeyim UEFA da aldığımız iki yenilgi bizi çok üzdü. Ancak bir üst tura çıkacağımıza inanıyorum. Milli maç haftasındayız ve başarılar diliyorum. Norveç'i geçerek rahatlayacağız.

Ben hayatım boyunca karşımdakilere hep sevgi ile baktım. Türk futbolu kritik bir dönem geçiriyor. Önce milli takımımız sonra kulüp takımlarımız.  Çok emek verdiğimiz stat keyfimiz olacak. Proje bittiği zaman dünyanının en mutlu insanı olacağım. Çok güzel bir eser ortaya çıkacak. 50 günlük bir aradan sonra sanki ilk yönetim kurulu toplantısına girer gibi heyecanlıyım..."

                                            aykut keskin


Göndere :  aylut keskin |Tarih:13.11.2007 
Bu haber 2032'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

New Page 1

BUGÜN DOĞANLAR

ALİ ENGİN

ismail kara

New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI