New Page 1

Resim Yolla | Haber Yolla | Fıkra Yolla |     Önemli Sima Ekle                                                                      Turkish English   Gürcüce  

 
New Page 1
Köylerimiz
Soylar(Sulaleler)
Mutfağımız
Yöresel Müzikler
Üye Listesi
Turizm
Haberler
Önemli Simalar
Dost Siteler
İlçemiz
İlimiz
Gürcüce
İletişim

Eğlence

Sohbet
Şiirler
Fıkralar
Ata Sözleri
Bayram Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Bilgi Köşesi
Dini Bilgiler

Forumdan

   Yorum yazmak için üye girişi yapınız...

REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Not : Okuduğunuz haberle ilgili yorumları Yorum Ekle butonunu kullanarak yazınız.

Duyarsızlıkta son nokta 


 
Kalp rahatsızlığı nedeniyle doktorları tarafından yalnız yüzmesi yasaklanan emekli doktor boğularak öldü. Cesedin plajda bekleyen cenazesine aldırış etmeyen vatandaşlar, hemen yakınında yüzmeye devam etti.


VATANDAŞLAR FİLM İZLER GİBİ İZLEDİ

Adapazarı'ndaki özel bir tıp merkezinde çalıştıktan sonra emekli olup Antalya'ya yerleşen Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Sait Ege Arsal (73), bu sabah erken saatlerde Konyaaltı Plajı'na gelerek denize girdi. Bir süre sonra denizde çırpınan bir kişi görenler, hemen denize girerek Arsal'ı kıyıya çıkardı ve 112 Acil Servis'i arayarak ambulans istedi. Bu sırada plajın cankurtaranı yaşlı adama müdahale etmeye çalıştı. Kısa sürede halk plajına gelen sağlık ekipleri, emekli doktorun ölmüş olduğunu belirledi.


Cesedin üzeri beyaz bir çarşafla örtüldü ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen Fatih Polis Merkezi ekipleri nöbetçi savcıya durumu bildirdi. Savcılık talimatıyla cenazenin polis tarafından fotoğraf ve görüntüsünün çekilerek morga kaldırılması istendi. Bunun üzerine halk plajına Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler çağırıldı. Sahile gelen polisler cenazenin fotoğraflarını çektikten sonra parmak izini aldı. Yüzlerce vatandaş ise olup biteni hem film izler gibi izledi, hem de aldırış etmeden plajda denize girdi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahilde bekleyen doktor Arsal'ın cenazesi daha sonra plaja indirilen bir tabuta konularak Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.


Polis boğulma olayıyla ilgili soruşturma başlatırken, Sait Ege Arsal'ın kalp hastası olduğu ve rahatsızlığı nedeniyle yalnız yüzmesinin doktorları tarafından yasaklandığı belirtildi. Arsal'ın daha önce de aynı yerde bir kaç kez boğulma tehlikesi geçirdiği ve çevredekiler tarafından kurtarıldığı öne sürüldü.

Göndere :  HÜSEYİN ŞENTÜRK |Tarih:05.07.2009 
Bu haber 2081'kez okundu

Bu alana Reklam verebilirsiniz....

  Yorum Ekle 

 

 

 

 

 

©2006 Web-master: Klaskur Bilişim

 

ANKET

Anketler

Son Eklenen Ürünler
MAİL GRUBU

* Eski üyeler otomatik olarak mail grubuna dahil edildi

Arkadaşlarınızı , hemşerilerimizi ve klaskurluları sitemize davet edin...


ÜYE GİRİŞ

New Page 1
New Page 1
Toplam : 1262 üye
En son üye

Tekin Tufan Mir

Bugünkü Ziyaretçiler

muammer aydın

New Page 1
New Page 1

SPONSORLARIMIZ

              Desteklerinizle sitemiz daha da büyüyecek...

Sponsor Olmak İçin Tıklayınız

 

KAN BANKASI